Bli medlem

Nyheter

Mye folk tross grått høstvær på Høstmarked i Åkrehamn

Publisert

På tross av vind og regnbyger var det mye folk ute på markedet lørdag. Barnas marked ble også dette året en suksess, der det ikke alltid er like lett å ha fire esker med seg for å selge for så å ende opp med 5 esker hjem. Mange kjøper og bytter til seg andre leker og utstyr. Det viktigste er likevel samværet og det å kose seg med butikkdrift i ung alder.

Siste helgen før stortingsvalget var de fleste partier på torget som summet i godlynt og litt mer opphisset politisk diskusjon.

Mange flotte produkter ble vist og solgt på torget denne lørdagen både fra havet og jorden grøde. Utstillinger og kjempegode tilbud fra butikkene i og rundt Åkrehamn lagde en flott ramme rundt handelsbyen Åkrehamn.

Underholdning på torget med unge talenter som sang og spilte i regnværet med et ganske bra publikum selv om de ble litt våte.

Vi er fornøyd med marknaden og håper at værguden er med oss med solskinn og stille vær ved neste korsvei.