Nyheter
Ciao Pizza midt i sentrum i Åkrehamn
Åkrehamn Vekst tok turen til Ciao Pizza Åkra for å høre hvordan det står til, nesten et år etter at de etablerte seg i Åkrehamn Sentrum. Den store boden deres står der Shell stasjonen tidligere holdt til.
Publisert

Habil Gül tar smilende imot oss da vi kommer for å snakke om hvordan det går. Vi har hele 33 forskjellige pizza på menyen, så her er det mange smaker å sjekke ut. I tillegg serverer de innbakt kebab med diverse smaker, rullekebab – kylling og biff. Hjemmelaget brød, middagstallerken, diverse hamburger menyer, pasta og salatmeny, grillretter og en egen barnemeny.
Etter at de etablerte seg i sentrum, ble hovedveien stengt i lange tider og selv om flere kunder likevel fant frem til vogna deres, ble det selvsagt mindre kunder enn vanlig. Nå har det tatt seg kraftig opp og vi har mange faste trofaste kunder, men også mange som kommer til oss av og til sier Habil.
Vi har også tilbud akkurat nå er det Kebabrull til 99.kroner som har siste dag torsdag 22.mai. Kundene våre kan vente seg nye tilbud utover sommeren, så følg med på vår facebook side.
Nasjonaldagen 17. mai var en ekstra god dag for oss da var det mange sultne som kom innom oss.




Mens vi er på vårt intervju, ringer telefonen hele tiden og de fleste skal ha kebabrull tilbudet, som er blitt veldig populært.
Før vi går kjøper jeg en meget god pizza med meg hjem, nummer 28 Uncle Sam med tomatsaus, ost, kebabkjøtt, bacon, pepperoni, kebab og hvitløksaus. Den smakte fortreffelig og anbefales.




